Значно зручніше замовляти медичну форму через інтернет, ніж бігати по магазинах у пошуках розміру. Правда трохи бентежить питання: як дізнатися свій розмір медичного одягу, щоб зрозуміти, що модель підійде, красиво сяде, доставить комфорт у носінні. Проблему вирішує докладна розмірна сітка, яка представлена ​​до кожної моделі. Залишається лише правильно виміряти свої параметри та вибрати відповідний розмір.

Ця стаття пояснює, як зрозуміти свій розмір медичного одягу, як дізнатися який мій обхват талії, стегон і як можна без приміряння придбати уніформу по фігурі.

Критерії до жіночих мед штанів

Як правило, розраховують їх у сантиметрах, тому одразу озброїться вимірювальною стрічкою (сантиметром), олівцем та папером.

Отже, як дізнатися, який у мене розмір медичного одягу? Перший і важливий крок – зробити вимір своїх параметрів, а саме обхвату:

  • грудей;
  • талії;
  • стегон.

Під час проведення вимірювань дотримуйтесь загальних правил:

  • стійте рівно перед дзеркалом босоніж, ноги разом;
  • вимірювальну стрічку на тілі розташовуйте горизонтально, орієнтуючись по лінії підлоги;
  • щільно охоплюйте сантиметром об’єм, що вимірювається, але без затягувань;
  • фіксуйте вимір на вдиху.

Вимірюємо обхват грудей

Одягніть свій улюблений бюстгальтер, який ви плануєте носити під формою. Тепер візьміть сантиметр і обхопіть їм груди, простягаючи ззаду по спині, а спереду по точках грудей, що найбільш виступають.

А далі дивіться, як визначити розмір медичного одягу. Думаєте його треба обчислити чи розрахувати? Ні, визначити розмір набагато простіше. Його потрібно просто знайти в розмірній сітці до тієї моделі, яка вам сподобалася.

Дізнаємося обхват талії

Тим же сантиметром зробіть виміри у найвужчому місці вашої талії. Отриманий результат підставте в розмірну таблицю моделі, яку вибрали. Знайшли найближчі цифри? І тепер із упевненістю можете сказати у мене… ось цей розмір у цьому фасоні, його й треба замовляти.

Визначаємо обхват стегон

Продовжуємо дізнаватися, як виміряти свій розмір медичного одягу, тепер по стегнах.

Стрічкою-сантиметром обхопіть себе в районі стегон, простягаючи її по найширших місцях фігури: сідницям та животу. Не затягуйте (пам’ятайте правила), але й не послаблюйте.
За потреби робіть додаткові виміри:

  • для штанів – вимірювайте довжину штанини за внутрішнім швом;
  • для халатів – міряйте відстань по спині від сьомого хребця до відповідної довжини одягу.

Жіноча розмірна сітка

Орієнтуючись на розмірну сітку, достатньо одних вимірів без розрахунків. На сайті бренду САТАЛЬ таблиця розмірів наведена до кожної моделі. Плюс додаткова зручність у тому, що вона враховує особливості крою. Підставляй виміри, які саме у тебе і вибирай свій персональний фасон.

Поради та підбиття підсумків

Пам’ятайте, що своя модель підкреслить найкращі сторони фігури. Тепер ви знаєте свій розмір медичного одягу та орієнтуєтеся в тому, як визначити за розмірною сіткою найкращий для себе фасон у каталозі магазину SATAL.

Залишається зробити замовлення і отримати гарну якісну шкарпетку та зручну форму, яка точно сяде по фігурі. Тепер ви завжди будете шикарно виглядати на роботі.