Медичний костюм медсестри – візитна картка спеціаліста та всієї клініки, а також виробнича необхідність, зумовлена ​​специфікою роботи. Вибираючи медичний одяг, необхідно враховувати як зовнішній вигляд моделі, так і її якість і ціна, а також практичні нюанси, пов’язані з родом діяльності, які впливають на тип одягу: десь досить халата, а в іншому випадку необхідний костюм.

Вибирайте необхідний вам тип із впевненістю у високій якості виробу та його довгій бездоганній службі

Медичний працівник повинен виглядати естетично, акуратно та презентабельно і в цьому йому допомагає форма. Для пацієнтів зовнішній вигляд фахівця так само важливий, як і його професіоналізм. Плюс спецодяг повинен бути зручним і комфортним, щоб у ньому було легко перебувати цілий день. Халат та костюм медсестри жіночий бренду Satal, представлений у каталозі різноманітними моделями, відповідає всім вимогам щодо практичності, якості та зовнішнього вигляду.

Вимоги до одягу

Загальна вимога до всіх типів медичного одягу однакова – це гігієнічність і акуратність. Через те, що в процесі виконання службових обов’язків одяг медсестри постійно зазнає впливу забруднень, його необхідно часто прати. Звідси і вибір тканини, властивості якої мають забезпечувати цю можливість.

Тканини, з яких шиються моделі Саталь відрізняються:

 • зносостійкістю – зберігають початковий вигляд навіть після багаторазових прань, тому халати, костюми носяться довго, залишаючись такими ж привабливими як спочатку
 • міцністю – протистоять утворенню зачіпок, катишок та механічному пошкодженню, залишаючись гладкими як нові
 • стійким забарвленням – кольорові тканини не линяють і не вигорають – форма медсестри завжди яскрава, рівномірного відтінку
 • легкістю у догляді – відштовхують забруднення, тому швидко відмиваються від плям, стаючи знову повністю чистими
 • комфортністю – переплетення ниток пропускають повітря, тому одяг «дихає» і в ньому комфортно навіть у спеку
 • За одягом з такої тканини просто доглядати, а моделі приємно носити, відчуваючи зручність та свою привабливість.

Костюми

Зазвичай костюм мед сестри – це комплект, що складається з штанів з курткою або топом. Відмінність між ними в тому, що топ надягається через голову, оскільки він цілісний, а перед куртки складається з двох поличок, які запахуються і зав’язуються або застібаються на кнопки.

Крім загальних вимог щодо гігієнічності та акуратності, костюм має бути зручним. У ньому можна вільно рухатися, різко змінюючи положення рук, ніг, нахил тулуба і ніяких перешкод з боку одягу. Це забезпечує особливий крій із припусками на вільний рух, які враховують професійні виробники.

Купити костюм медсестри в Києві, що відповідає всім вимогам, які висуваються до мед одягу, можна в інтернет магазині Саталь, де в асортименті представлені різні моделі. Залишається тільки вибрати практичний фасон, що підходить саме вам:

 • із застібкою чи без
 • із зав’язками або на кнопках
 • з курткою чи топом
 • з довгим рукавом або коротким
 • зі штанами, звуженими або прямими, укороченими або довгими

Обмежень щодо вибору колірного рішення немає. Сучасним медикам дозволяється ходити на роботі в кольоровій формі, при цьому в деяких приватних клініках у кожного відділення своя гама, тому відразу видно якийсь фахівець перед вами.

Халати

Халат для медсестри має бути функціональним та естетичним. Прекрасно сидіти по фігурі і мати модний силует

Саме такі моделі представлені у нашому каталозі:

 • практичні – довго носяться, залишаючись свіжими та привабливими
 • функціональні – мають місткі кишені, надійну застібку, пошиті з тканини, що відштовхує забруднення.
 • стильні – у моделях враховані актуальні модні тенденції, використаний декор вишивкою, строчкою, кантом

Жіночі халати Satal підкреслюють жіночність і наголошують на чистоті, залишаючись свіжими, акуратними протягом усієї робочої зміни.

Цікаво зауважити, що медхалати вже перестали використовуватись виключно медперсоналом. Їх гідно оцінили:

 • косметологи та стоматологи
 • ветеринари та грумери
 • працівники кафе та ресторанів
 • співробітники Бьюті-індустрії та інші

У всіх сферах, де є підвищені вимоги до чистоти та акуратності зовнішнього вигляду, персонал користується медхалатом.

Шапочки

Якою має бути шапочка медсестри? Звісно зручною. Головний убір, що стягує голову, захочеться зняти через п’ять хвилин. Щоб це виключити в шапочках, Саталь передбачені зав’язки, за допомогою яких можна регулювати щільність прилягання ковпачка до голови.

Плюс «дихаюча» тканина, що забезпечує комфорт і найрізноманітніші кольори. Такі шапочки носяться із задоволенням і стають завершальною точкою у створенні естетичного та модного образу на роботі.

Взуття

Санітарні вимоги вказують, що взуття медсестри повинне бути чистим і легко миється, а при необхідності підлягає стерилізації. І, звичайно, обов’язково зручною, щоб без дискомфорту проводити цілий день на ногах. Саме тому найкраще вибрати танкетку. Вона підтримує стопу по всій площі та рівномірно розподіляє навантаження на ноги. Прекрасний варіант – сабо, тому що вони надягають швидко і без допомоги рук.

Найбільш популярні моделі з «піни» і натуральної шкіри. Вони легкі, «дихають» і миються. А ще гарно та добротно виглядають. Відмінно поєднуються з халатом та костюмом.

Загальні рекомендації, висновки

Отже, уніформа медсестри – це особа, за якою оцінюють усю організацію, тому дуже важливо купити її у перевіреного виробника, який при пошитті враховує всі вимоги до медодягу.

Ви можете замовити якісну форму у виробника Satal за доступною ціною з гарантією. Вона принесе вам комфорт, зручність та естетичне задоволення.