Обираючи халат, зазвичай звертають увагу на тканину, колір, фасон. Але є ще одна важлива деталь, яка несе і декоративне, й функціональне навантаження – застібка.
У сучасних моделях зустрічається три види застібок:

  • Гудзики
  • Кнопки
  • Блискавка

Гудзики

Ще до нашої ери жінки користувалися ними, але як окрасою і лише пізніше почали використовувати, щоб поєднати дві половини тканини. А ще через час модниці оцінили всю красу нового на той момент відкриття.

Сьогодні давній спосіб застібання найчастіше використовується модельєрами у класичних фасонах. До строгого лаконічного силуету гармонійно підходить планка з ґудзиками як оригінальна прикраса, якщо виконана з контрастного матеріалу з гарними витонченими гудзиками.

Кнопки

Новий винахід, який полегшив та прискорив процес застібування/розстібування. Компактні мініатюрні кнопки виглядають оригінально. Вони бувають металеві, пластикові, забарвлені у різні кольори, що відкриває простір для моделювання. Кнопки також можуть стати окрасою халата та креативним доповненням, як, наприклад, потайні (трикотажні) кнопки.

На моделях бренду Satal японська фурнітура, що відрізняється високою якістю, витонченістю, надійністю. Кнопки на наших халатах виглядають стильно, актуально та носяться дуже довго.
Зверніть увагу, що навіть якщо через рік із кнопкою на вашому халаті станеться поломка, ми відремонтуємо її. Повідомте про проблему, що виникла нам, і ми зробимо все за свій рахунок.

Блискавка

Найшвидша за способом розстібування. Коли потрібно часто знімати/вдягати халат, блискавка – найкращий варіант. Вони теж бувають різні і можуть стати окрасою форми.

Висновки

Форма, що застібається на кнопки – сучасний, стильний та практичний варіант для щоденного використання. Загляньте в каталог магазину Саталь та підберіть модель, яка підійде вам найкращим чином.