Форма, яку мають носити медпрацівники тільки тоді виконує свої функції, коли відповідає певним стандартам. Щоб їх дотримуватися, потрібно знати вимоги до медичного одягу. Читайте про них далі.

Фасони відрізняються практичністю, функціональністю та модним силуетом, дозволяючи жінкам і на роботі в уніформі підкреслювати свою жіночність.

Основні вимоги

Уніформа повинна:

  • Виглядати акуратною та охайною, свіжою
  • Створювати та підтримувати протягом робочого дня комфорт та зручність
  • Залишати свободу діям, щоб у ній можна було за потреби підняти руки, швидко йти або навіть бігти
  • Виключати подразнення шкіри, появи алергічних реакцій і бути безпечною для здоров’я, тобто зшитий з гіпоалергенних тканин.
  • Витримувати багаторазове прання, зберігаючи форму, яскравість кольору, первісну привабливість
  • Пропускати повітря, “дихати”, тобто. у складі матеріалу обов’язково має бути бавовна, завдяки якій під одягом відсутній парниковий ефект навіть у найспекотнішу погоду.

Зовнішній вигляд персоналу

Найважливіші вимоги до одягу медичного персоналу у всіх клініках та установах – чистота та зовнішня привабливість. Співробітники повинні мати естетичний вигляд, оскільки це допомагає швидше встановлювати контакт з пацієнтами. Приємно спілкуватися з лікарем, медсестрою чи косметологом, коли його форма пошита із сучасної якісної тканини, має модний силует, сидить по фігурі.

Робимо висновки

Замовляйте медичний одяг Satal, порадуйте своїх співробітників формою, яка відразу стає улюбленою.

Щоб форма відповідала всім стандартам, купити її краще у перевіреного виробника, який враховує всі вимоги. У магазині Саталь (Київ) представлені моделі українського бренду, пошиті з котону, у складі якого понад 50% бавовни. Тканина не мнеться, дихає, добре носиться, стирається і виглядає яскраво.