Медичні халати чорного кольору

Сьогодні навіть у формі на робочому місці можна виглядати стильно, акуратно та естетично. Варто тільки заглянути в каталог магазину Саталь та обрати чорний жіночий халат жіночий. У такому одязі ваш вигляд буде бездоганним протягом усього дня.

Якісний медодяг від виробника

Представлені моделі відрізняються практичністю, зручністю в носінні та зносостійкістю. Навіть чорний медичний халат необхідно часто прати. Але це його не зіпсує, тому що він пошитий із міцного зносостійкого голландського котону, який легко переносить численні прання, залишаючись як новий.

У складі тканини 65% бавовни вона пропускає повітря, тому чорний мед халат забезпечує в спеку комфорт без «парникового ефекту».

Стійке забарвлення залишається рівномірним і яскравим навіть після довгого носіння. Колір не вигоряє на сонці, не линяє в пральній машині.

Якщо купити чорний медичний халат українського бренду Satal, можна забути про переживання за свій зовнішній вигляд і почувати себе впевнено, бо тепер ви під його надійним захистом.

Де використовуються чорні медхалати

У багатьох компаніях та організаціях існують вимоги до працівників щодо носіння форми. І там, де відсутні обмеження за її кольором, співробітники із задоволенням обирають чорний медичний халат, як стильне і практичне вбрання.

Його носять:

  • перукарі
  • косметологи
  • співробітники СПА-салонів
  • грумери
  • фахівці шугарінгу
  • адміністратори готелів, ресторанів

Халат медичний чорний Саталь чудово виглядає сам собою і гармонійно поєднується зі штанами.

Купити у виробника в Києві

Найкраще рішення – чорний медичний халат купити у фірмовому інтернет магазині виробника. Це вигідно за вартістю, за швидкістю оформлення замовлення, швидкого отримання товару, можливість придбати велику партію. Зробіть замовлення і будьте впевнені, що отримаєте медичний чорний халат високої якості, який стане відразу улюбленим, тому що він зручний, приємний в носінні, красивий і модний.